• Zebranie z Rodzicami

• W piątek, 3 września, o godz. 17:30 zapraszamy Rodziców na zebrania zgodnie z poniższym harmonogramem:

kl. 1a, wychowawca: p. Agnieszka Zdunik, sala nr 13

kl. 1b, wychowawca: p. Joanna Deperas - Standyło, sala nr 15

kl. 1c, wychowawca: p. Małgorzata Załazińska, sala nr 114

kl. 1f1, wychowawca: p. Ewa Mizerska - Błasiak, sala nr 9

kl. 1f2, wychowawca: p. Renata Piwowarska, sala nr 16

kl. 1w, wychowawca: p. Mariusz Robaczyński, sala nr 115

kl. 1 wa, wychowawca: p. Agnieszka Deresińska - Oleszczuk, sala nr 101

kl. 1 wb, wychowawca: p. Małgorzata Żołądek, sala nr 17

• Klasy czwarte – zebrania stacjonarne z wychowawcami w salach:

kl. 4a, wychowawca: p. Mariusz Suszek, sala nr 201

kl. 4b, wychowawca: p. Norbert Romanowski, sala nr 202

kl. 4f, wychowawca: p. Tonia Rogala, sala nr 206

kl. 4g, wychowawca: p. Jarosław Wowak, sala nr 205

• Klasy drugie i trzecie – zebrania online z wykorzystaniem MSTeams, rodzice logują się do aplikacji na konta dzieci. Godzinę spotkania ustalą wychowawcy, o czym poinformują rodziców przez dziennik elektroniczny Librus.

Zapraszamy również na stacjonarne zebrania w czwartek, 9 września:

• przedstawicieli wszystkich klas na zebranie Rady Rodziców o godz.17:30
                w sali gimnastycznej,
              • przedstawicieli klas maturalnych na zebranie „studniówkowe”  o godz. 18:30 w sali nr 101.
            • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

• To już ostatnie dni by nacieszyć się wakacjami Wracamy z wczasów, obozów, wycieczek i przygotowujemy się na powrót do szkoły. W Nukleoniku prace dobiegają końca. Sale lekcyjne, pracownie, korytarze, biblioteka i hala sportowa - wszystko błyszczy i czeka na Was

Zapraszamy na spotkania z wychowawcami zgodnie z załączonym harmonogramem rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

• Poprawkowy egzamin maturalny

• Drodzy Absolwenci, przypominamy, że egzaminy maturalne w sesji poprawkowej odbędą się w najbliższy wtorek, 24 sierpnia o godz. 9:00. Osoby przystępujące do egzaminów zapraszamy o godz. 8:30. Nie zapomnijcie o dowodzie osobistym, czarnych długopisach, przyborach na matematykę (kalkulator prosty, linijka i cyrkiel), a także maseczkach, dezynfekowaniu rąk i zachowaniu dystansu społecznego. Życzymy Wam powodzenia!