• GITHASŁO - zadbaj o swoje bezpieczeństwo w sieci!

• Uczniowie naszej szkoły prowadzą projekt społeczny o nazwie Githasło realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii. Projekt ma na celu przekazać informacje związane z lepszym używaniem haseł.

Przedstawiają w nim różne zagadnienia związane z hasłami i lepszym zabezpieczeniem kont. Od porad i sposobów na silnie i łatwe do zapamiętania hasła, po przedstawienie metod, którymi te hasła są łamane. Wszystko po to aby uczulić odbiorców na pewne sytuacje i zrozumieć dlaczego powinniśmy używać silnych haseł do naszych kont w internecie.

Jeden z naszych krótkich filmów zawiera poradę jak łatwo stworzyć silne a za razem łatwe do zapamiętania hasło. VIDEO

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych profili w social media:

FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  YOUTUBE  |  TIKTOK

• Pożegnanie

• Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej długiej chorobie zmarła nasza koleżanka, wieloletnia nauczycielka i wspaniała wychowawczyni Pani Małgosia Jamróz. 🖤

Dziś o godz. 19:00 w Kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego przy ul. Żeromskiego 6 w Otwocku odbędzie się Msza św. w Jej intencji.

Uroczystości pogrzebowe odbędą w sobotę 5 marca o godz. 11:00 w Fałkowie.

• ul. Pułaskiego 7 05-400 Otwock Poland