• Dyrekcja i Nauczyciele

      • Nauczyciele

        Monika Chudek - dyrektor szkoły, biologia

        Emilia Mazurek - wicedyrektor, przedmioty zawodowe informatyczne

        Katarzyna Czarnecka - wicedyrektor, psycholog

        Waldemar Mazurek - kierownik szkolenie praktycznego, przedmioty zawodowe, wychowanie fizyczne

        Karolina Kulińska -pedagog

        Tonia Rogala - pedagog

        Agnieszka Deresińska - Oleszczuk - pedagog, rewalidacja, matematyka

        Aleksandra Miliwek - psycholog

        Izabela Łojek - psycholog

        Beata Gut - rewalidacja

        Barbara Olszewska - doradca zawodowy, język polski

        Beata Kwaśniak - nauczyciel bibliotekarz

        Sylwia Królak - nauczyciel bibliotekarz

        Jolanta Wilczek - język polski

        Katarzyna Szwed - język polski

        Izabela Brzuzy - język polski

        Agnieszka Wołek - język niemiecki

        Jarosław Wowak - język niemiecki

        Małgorzata Kaczor - język rosyjski

        Monika Lesiuk - język rosyjski

        Renata Błach - język angielski

        Magdalena Hołowińska - język angielski

        Justyna Warda - Białek - język angielski

        Grażyna Sidorowicz - język angielski

        Marek Darewski - język angielski

        Dorota Konkol-Góras - geografia

        Ewa Bojemska - biologia

        Małgorzata Załazińska - chemia

        Iwona Jauernick - historia

        Joanna Gawryś - historia

        Jacek Urbaniak - wiedza o społeczeństwie

        Agata Mrowiec - matematyka

        Małgorzata Żołądek - matematyka

        Anna Bembenek -  matematyka

        Agnieszka Stodulska - przedmioty logistyczne zawodowe

        Dawid Wróblewski - przedmioty logistyczne

        Paweł Wójcik - przedmioty zawodowe logistyczne

        Dorota Winiarska - podstawy przedsiębiorczości

        Dawid Godoń -przedmioty zawodowe graficzne

        Krystian Herncisz - przedmioty zawodowe graficzne

        Małgorzata Kobierska - przedmioty zawodowe graficzne

        Agnieszka Zdunik - przedmioty informatyczne i graficzne

        Marek Sawa - przedmioty zawodowe informatyczne

        Grzegorz Niestieruk -przedmioty zawodowe informatyczne

        Renata Piwowarska - przedmioty zawodowe informatyczne, matematyka

        Sylwia Czarnecka - informatyka

        Joanna Deperas - Stnadyło - przedmioty informatyczne, matematyka

        Małgorzata Jamróz - wychowanie fizyczne

        Aleksander Kurek - wychowanie fizyczne

        Mariusz Robaczyński - wychowanie fizyczne

        Mariusz Suszek - wychowanie fizyczne

        Norbert Romanowski - wychowanie fizyczne

        Agata Mytenia - Sierańska - wychowanie fizyczne

        Dominik Kurach - wychowanie fizyczne

        Wojciech Doman - wychowanie fizyczne

        Grzegorz Strojny - przedmioty zawodowe elektryczno - elektroniczne

        Zygmunt Wolski - przedmioty zawodowe

        Krzysztof Piłka - przedmioty zawodowe elektryczne i elektronergetyczne

        Arkadiusz Kaczorek - przedmioty zawodowe elektryczne

        ks. Tomasz Mniszak - religia

        Leszek Pobereżko - religia

        Annna Kutkiewicz - religia

        Radosław Firląg - edukacja pożarnicza

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku
      • sekretariat@nukleonik.pl
      • 22 779 30 70
      • 22 779 30 79 wew. 55
      • ul. Pułaskiego 7 05-400 Otwock
      • https://www.facebook.com/nukleonik
  • Galeria zdjęć

      brak danych