• Dyrekcja i Nauczyciele

      • Nauczyciele

        Monika Chudek - dyrektor szkoły, biologia

        Emilia Mazurek - wicedyrektor, przedmioty zawodowe informatyczne

        Katarzyna Czarnecka - wicedyrektor, psycholog

        Waldemar Mazurek - kierownik szkolenie praktycznego, przedmioty zawodowe, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

        Karolina Kulińska -pedagog

        Tonia Rogala - pedagog

        Katarzyna Suroń - pedagog

        Dorota Rosłonek - psycholog

        Izabela Łojek - psycholog

        Beata Gut - pedagog specjalny, rewalidacja

        Barbara Olszewska - doradca zawodowy, język polski

        Beata Kwaśniak - nauczyciel bibliotekarz

        Sylwia Królak - nauczyciel bibliotekarz, informatyka

        Jolanta Wilczek - język polski

        Katarzyna Szwed - język polski

        Izabela Brzuzy - język polski

        Łukasz Drabik - język polski

        Agnieszka Maszkiewicz- język niemiecki

        Jarosław Wowak - język niemiecki

        Małgorzata Kaczor - język rosyjski

        Monika Lesiuk - język rosyjski, rewalidacja

        Renata Błach - język angielski

        Magdalena Hołowińska - język angielski

        Justyna Warda - Białek - język angielski

        Grażyna Sidorowicz - język angielski

        Elżbieta Soszyńska - język angielski

        Marek Darewski - język angielski

        Zbigniew Gacek - język angielski

        Dorota Konkol-Góras - geografia

        Lidia Kłyszewska - geografia

        Justyna Knotek - geografia

        Ewa Bojemska - biologia

        Małgorzata Załazińska - chemia

        Iwona Jauernick - historia

        Joanna Gawryś - historia

        Konrad Brzeziński - historia

        Jacek Urbaniak - wiedza o społeczeństwie

        Małgorzata Żołądek - matematyka

        Ewa Kowalczyk - matematyka

        Anna Bembenek -  matematyka

        Ilona Kowalczyk - matematyka

        Łukasz Domański - matematyka

        Agnieszka Stodulska - przedmioty logistyczne

        Dawid Wróblewski - przedmioty logistyczne

        Emil Ratter - przedmioty zawodowe logistyczne

        Paweł Wójcik - przedmioty zawodowe logistyczne

        Dorota Winiarska - podstawy przedsiębiorczości

        Dawid Godoń -przedmioty zawodowe graficzne

        Krystian Herncisz - przedmioty zawodowe graficzne

        Małgorzata Kobierska - przedmioty zawodowe graficzne

        Agnieszka Zdunik - przedmioty informatyczne i graficzne

        Marek Sawa - przedmioty zawodowe informatyczne

        Grzegorz Niestieruk -przedmioty zawodowe informatyczne

        Renata Piwowarska - przedmioty zawodowe informatyczne, matematyka

        Maciej Papis - przedmioty zawodowe informatyczne

        Maciej Paśnikowski - przedmioty zawodowe informatyczne

        Aleksander Kurek - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

        Agata Mytenia-Sierańska - wychowanie fizyczne

        Mariusz Robaczyński - wychowanie fizyczne

        Mariusz Suszek - wychowanie fizyczne

        Norbert Romanowski - wychowanie fizyczne

        Dominik Kurach - wychowanie fizyczne

        Wojciech Doman - wychowanie fizyczne

        Maksym Kizlo - wychowanie fizyczne

        Grzegorz Strojny - przedmioty zawodowe elektryczno - elektroniczne

        Zygmunt Wolski - przedmioty zawodowe

        Krzysztof Piłka - przedmioty zawodowe elektryczne i elektronergetyczne

        Arkadiusz Kaczorek - przedmioty zawodowe elektryczne

        Andrzej Ciesielski - przedmioty zawodowe elektryczne i elektroenergetyczne

        Mirosław Miłoszewski - przedmioty zawodowe elektryczne i elektroenergetyczne

        Mariusz Malka - przedmioty zawodowe elektryczne i elektroenergetyczne

        Leszek Pobereżko - religia

        Annna Wileńska - religia

        Radosław Firląg - edukacja pożarnicza

        Monika Grajda-Widulińska - plastyka

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku
      • sekretariat@nukleonik.pl
      • 22 779 30 70
      • 22 779 30 79 wew. 55
      • ul. Pułaskiego 7 05-400 Otwock Poland
      • https://www.facebook.com/nukleonik
      • Godziny pracy sekretariatu: poniedziałek - piątek: godz. 7:30 - 15:30
  • Galeria zdjęć

      brak danych