• REKRUTACJA

• Drodzy Absolwenci klas ósmych!

Warunkiem przyjęcia do Nukleonika kandydatów zakwalifikowanych jest złożenie w szkole do 30 lipca do godz. 15:00:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,

- oryginału zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty,

- wypełnionego i podpisanego kwestionariusza osobowego (kwestionariusz_osobowy_2021-22.pdf)- prosimy o wydruk dwustronny

- trzech podpisanych na odwrocie (imię i nazwisko, klasa) fotografii do legitymacji szkolnej

-zaświadczenia od lekarza medycyny, wydanego na podstawie skierowania pobranego ze szkoły pracy lub oświadczenia, że takie zaświadczenie zostanie dostarczone w nieprzekraczalnym terminie 24 września 2021.  (oswiadczenie_badania_w_pozniejszym_terminie.pdf)

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji uzupełniającej do 5 sierpnia, do godz.15:00 składają:

- jeśli Nukleonik był szkołą pierwszego wyboru: uzupełnione podanie (Podanie-do-dyrektora-szkoly-o-przyjecie-po-rekrutacji-2021.pdf) oraz w przypadku kandydatów do Szkoły Branżowej dodatkowo – zaświadczenie wystawione przez  przyszłego pracodawcę o zapewnieniu przyjęcia na praktyki, jeżeli wcześniej nie zostało złożone (zaswiadczenie-od-pracodawcy-zajecia-praktyczne-2021.pdf)

- jeśli Nukleonik nie był szkołą pierwszego wyboru: uzupełnione podanie (Podanie-do-dyrektora-szkoly-o-przyjecie-po-rekrutacji-2021.pdf), wraz z kserokopią świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i kserokopią zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty oraz w przypadku kandydatów do Szkoły Branżowej dodatkowo – zaświadczenie wystawione przez  przyszłego pracodawcę o zapewnieniu przyjęcia na praktyki (zaswiadczenie-od-pracodawcy-zajecia-praktyczne-2021.pdf)