• Ósmoklasisto! Złóż wniosek!

• Drodzy Ósmoklasiści!

Zostały jeszcze ostatnie dni, by złożyć wniosek do szkoły ponadpodstawowej pierwszego wyboru! Przypominamy, że należy załogować się do systemu elektronicznego, wypełnić i wysłać wniosek, a następnie wydrukowany i podpisany przez opiekuna prawnego wniosek przynieść do szkoły pierwszego wyboru do poniedziałku 20 czerwca do godz. 15.00.

UWAGA! W piątek 17.06.2022 sekretariat szkoły jest zamknięty.

• Zwolnieni z Teorii

• to platforma stworzona przez Fundację Zwolnieni z Teorii (dawniej Social Wolves).
              Projekt został ujęty na liście Forbes 30 Under 30 Europe1, obok m.in. Adele i Malali Yousafzai, oraz wyróżniony w gronie Innovators Under 35 Poland.

Uczniowie z klasy 2B / Wojciech Guziewski, Mikołaj Karwowski oraz Artur Bogusz/ pod opieką Jarosława Wowaka pracowali nad projektem GITHASLO, który miał na celu uświadomienie ludziom jak ważne jest ustawianie haseł do kont, aby były one silne, a ich używanie rozsądne.

Swoje certyfikaty odebrali na Wielkim Finale w Warszawie, dnia 19 maja. Znaleźli się w gronie 6 tys. młodych osób, które przez ostatni rok pracowali nad autorskim projektem, wśród 5096 osób i 16593 projektów.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne projekty w nowej edycji!

Relację z tego wydarzenia można znaleźć na stronie Zwolnieni z Teorii!

• Odbiór dyplomów

• Drodzy Absolwenci,serdecznie zapraszamy po odbiór dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe Dyplomy można odbierać do 10 czerwca w godzinach pracy sekretariatu 8:00 - 15:30.

• ul. Pułaskiego 7 05-400 Otwock Poland